ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

PARTICLE PAL ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRMA TABLOSU


Filtertechnik’in yağ ve dizel yakıt testi için Particle Pal ürün yelpazesinde hem Lazer Partikül sayaçları (FS9V2) hem de yeni Dijital Görüntüleme Partikül Sayaçları (FS9V3) kullanılır. Aşağıdaki tablo, çoğunlukla stoktan mevcut modelleri göstermektedir. Ayrıca yağlar ve dizel yakıtlar için orijinal RH su algılamalı üniteler de tedarik edebiliriz (kalibre edildikten sonra sadece kalibre edilmiş sıvı üzerinde doğru olacaktır).


 

Yağ Durumu İzleme

Filtertechnik, Partikül, Su İçeriği ve Petrol ve dizel yakıtlar için Kalan Ömrünün doğru gerçek zamanlı izlenmesi için bir ürün portföyü geliştirmiştir.
 

PC9001: On-line lazer Partikül Sayacı

Lazer sayma ekipmanımızın kalbinde PC9001 cihazı bulunmaktadır. Daha pahalı laboratuvar partikül sayma ekipmanında bulunan lazer partikül sayma teknolojisini kullanan PC9001, ISO, NAS veya SAE okumalarının canlı ölçümlerini verir.

Endüstriyel uygulamalarda sürekli kullanım için derecelendirilmiştir ve bir yağ koşulundaki ani değişiklikleri işaretlemek için ideal bir monitördür. Doğruluk bir ISO kodunun +/- yarısıdır.

 

Parçacık Pal Aralığı

PC9001’in inanılmaz teknolojisi, Nottingham'da üretilen portatif parçacık monitörleri serimize dahil edilmiştir, ürün yelpazesi aşağıda detaylandırılmıştır ve çok gelişmiş bir özellik setine sahiptir:


Yağlar :

FS9V2 Parçacık Pal: Yağlar ve Dizel Yakıtlar için Canlı ISO / NAS / SAE partikül okumaları

FS9V2-RH Parçacık Pal: Canlı Partikül ve (% RH) Su algılamayı gösterir. (sadece yağlar)

Yeni: Parçacık Pal Yaşam : Partikülü, Su İçeriğini ve Herhangi Bir Yağın Kalan Yararlı Ömrünü gösterir.

 

Dizel :

FS9V2 Parçacık Pal: Yağlar ve Dizel Yakıtlar için Canlı ISO / NAS / SAE partikül okumaları yapar.

FS9V2-PPM Parçacık Pal: Canlı Partikül ve gerçek PPM (Milyon Başına Parça) Su içeriğini (sadece dizel yakıt) tespit için uygundur.

 

FS9V2-PPM-DEN Parçacık Pal: Dizel yakıtlarda gazyağı, su veya diğer yabancı maddelerin varlığını uyarmak için Canlı Partikül, Su, PPM ve hassas Yoğunluk sensörü ile çalışır.

 

 

 

 

 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital