ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

FILTASORB2 - SU TUTUCU ELEMAN


Filtasorb2 rakipsiz bir fiyata eşsiz su giderme performansı sağlamak için orijinalin güçlü yanlarını geliştirir.

Su, hem dizel yakıtın hem de yağların performansını etkiler ve bu da bozulmanın ve mikrobik kontaminasyonun artmasına neden olur. Dizel yakıtı durumunda,

Daha çevre dostu sürdürülebilir olması için daha fazla biyodizel eklendi, bu yakıtın ara yüzey gerilimini (IFT) düşürdü ve atmosfere su emme kabiliyetini artırdı. Suyun giderilmesi için geleneksel kaynaştırma teknikleri, IFT'nin daha düşük olması nedeniyle daha az etkilidir. Emilim, yağ ve yakıtlardan suyun çıkarılması için etkili bir çözüm olarak kalır ve Filtasorb2 durumunda düşük maliyetli ve hızlı bir temizleme çözümüdür.

Yağ uygulamaları için Filtasorb2, su içeriğini birkaç bin ppm gibi yüksek bir seviyede, kabul edilebilir seviyelere, hızlı ve ekonomik bir şekilde düşürebilir. Kısa sürede vepatları 300 ppm'nin altında.

Filtasorb2, önde gelen rakiplerinden 3 kat daha fazla su emer, aynı zamanda çok daha hızlı akış oranlarına olanak tanır. Son saha test verileri dikkat çekicidir ve 44,000 ppm'den 100 ppm'den az su içeriği tek bir geçişle azaltılır. Halen piyasada bulunan ve bu uygun maliyetli performansa uyan başka bir ürün bulunmamaktadır.

Filtasorb2, %100 serbest su ve %99.9 suyun atılmasını sağlayan benzersiz performans sunar.

Filtasorb2 suya karşı hevesli bir iştahla karşı karşıya bulunuyor ve onu ağır mineralli ve biyolojik esaslı yağlara kadar dizelden absorbe ediyor.

Filtasorb2, aşağıda gördüğünüz herhangi bir gövde içine takılabilir.

 

Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital