ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

AFS MINI VAKUM PURIFIER CİHAZI


  

Mini Vakum Dehidrasyon Ünitesi

Mini Water Vac, birçok makine sistemi için çeşitli yağ türlerinde doğrudan uygulanabilen belirlenmiş bir yağ arıtma ünitesidir. 

Bu ünite yağlama yağları, hidrolik yağlar, türbin yağları, trafo ve sirkülasyon yağları gibi yağların çoğunu dehidrate eder ve temizler.  Mini Water Vac. suyu, partikülleri ve gazları temizleyen kendinden regüleli bir filtrasyon ünitesidir. Arıtılmış yağ, en katı kalite gereksinimlerini karşılar.

Basit Operasyon :

Mini Water Vac, yağ katkılarını kaldırmaz veya değiştirmez. Su uzaklaştırma işlemi, maks. 65 °C (149 °F) sıcaklıkta vakum odasında buharlaştıran saf vakuma dayanır. Katı partikül giderimi kanıtlanmış bir fiberglass tip özel mikro filtresiyle elde edilmiştir.
 

Mini Water Vac, çalışırken sürekli denetim gerektirmez. Birim bağlandıktan ve devreye girdikten sonra, yağ saflaştırma yarı otomatik bir işlemdir. İstenen yağ sıcaklığı, entegre ısıtıcı termostatıyla elde edilebilir. Dehidrasyon ve filtreleme işlemi tamamen otomatiktir ve PLC vasıtasıyla kontrol edilir. Gerekli olan tek manuel işlem, kondenser öncesi kabını ve atık su haznesini boşaltmaktır ki o taşmayı önlemek için şamandıra şalterleri ile donatılmıştır.

 

Su, Gaz ve Partikül Giderme:

Mini Water Vac, sıvı, gaz ve katı parçacık kirliliğini temizler ki onlar koroziftir ve makine ömrünün kısalmasına katkıda bulunur. Kirlilik büyük oranda bakım maliyetlerini artırır ve bütün makine arızalarına katkıda bulunur. Mini Water Vac, bütün arıza ve hatalar ve başarısızlıklara karşı koruma sağlar. Mini Water Vac, yağ tüketimini ve yağ atığını azaltarak çevreyi de korur.

 

Faydaları :

• Verimli su, gaz ve partikül giderimi

• Akışkan ömrünün uzatılması

• Sıvı atılmasını azaltır

• Korozyonu en aza indirir

• Azaltılmış arızalar ve kesintiler

• İşletme maliyetlerini azaltın

 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital