ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

YÜKSEK DEVİRLİ KATI SIVI SANTRİFÜJLERİ


Oilmax Systems Pvt Ltd firmasının kalifiye ve eğitimli profesyonellerden oluşan ekibinin ürettiği ve ihraç ettiği, Basınç Tahrikli Santrifüj Yağ Temizleme Sistemi onların Türkiye temsilcisi olarak burada satıyoruz. Üstün kaliteli hammaddelerden üretilen bu ürünler sağlam bir yapıya sahiptir.

Bu ürünler, düzgün ve doğru çalışmasını sağlamak için verimli kalite uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından test edilir. Basınç Tahrikli Santrifüj Yağ Temizleme Sistemi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde bizden temin edilebilir. 


Endüstride kullanılan birçok sıvı yağ çeşidi için en ekonomik filtrasyon çözümlerinin başında santrifüj cihazları gelir. Bu cihazlarda sarf malzeme kullanılmadığı için uzun vadede ekonomik olur. Merkezkaç kuvvetinin sıvıdan çamurumsu partikülleri ayrıştırması prensibiyle çalışır. 

Yüksek hızla dönen bir rotor vardır. (6.000 devir/dak) Buraya yağ cihazın üzerinde entegre bir pompa vasıtasıyla veya doğal akış ile beslenir. Bazı modellerde pompa motor düzeneği vardır. Motor devri ve pompa debisine göre değişen akışlarda besleme yapılabilir. Daha sonra 6.000 d/d ile dönmekte olan rotorun üzerine oturtulmuş linerin (kova) iç çeperlerine çamurumsu partiküller merkezkaç kuvvetinin etkisi ile yapışmaya ve birikmeye başlarlar. İşlem bu liner (kova) dolana kadar devam eder. Partikülünden ve çamurundan arıındırılan sıvı veya yağ çıkışa gider.

 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital