ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

AFS TP - YAĞ SIYIRICI - YAĞ TUTUCU VE YAĞ AYRIŞTIRICILAR


Yağ tutucunun amacı yağların ve katı yiyecek parçalarının kanalizasyona girmesini engellemektir. İlk ayrıştırma olarak suyun içindeki katı atıklar yakalanır. Yağ ayırıcının içindeki su, yağı oda sıcaklığında katılaştırır. Sudan daha hafif olan yağ, yüzeye çıkar ve tutulmuş olur. Katı yiyecek atıkları sudan daha ağır oldukları için batar ve tabanda toplanırlar. 

Birinci ve ikinci ayırma odasını birbirinden ayıran bölmenin ortasına geçit borusu konur. Buradan geçen su ikinci ayrışma odasına gider. Birinci ayrışma odası ayrışmanın büyük kısmını gerçekleştirmiştir. Fakat ufak yağ balonları hala suda asılı kalmış olabilir. Bu yağlar da ikinci ayrışma  odasında tutulur. Çıkış hattı ikinci ayrışma odasının üst taraflarında yer alır ve su buradan ayrıştırılmış olarak kanalizasyona verilir. Yağ tutucular su içindeki yağ, saç, partikül ve diğer katı maddelerin boru hatlarına, foseptik kanalına ve atık su arıtma tesislerine girmesini engeller. Yağ tutucular su tesisatınızı koruduğu gibi doğayı da zararlı partiküllerden korumuş olur. Küçük modellerden ağır hizmet modellerine kadar çeşitli kapasiteleri ve çalışma şekli açısından manual ve otomatik olanları mevcuttur. Dayanıklı Polietilen modeller çok satılan ve tutulan ürünlerimizdir.AFS Polietilen Yağ Tutucular

Otomatik yağ tutucu çok miktarda yağın çıktığı yemek firmaları, endüstriyel mutfaklar v.s. kullanılır. Boyutlarının küçük olması mutfaklarda tezgah altına koyulmasına imkan sağlar. Operasyon sırasında yüzeye çıkan yağlar yağ sıyırıcı vasıtasıyla dışarı atılır. Yağlar, geri dönüşüm veya bertaraf tesislerine gönderilmek üzere atık kabında toplanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  •  TSE (EN 1825-1) standartlarına uygun.

  • AFS TP yağ ayırıcıları korozyon önleyici olarak metal, fiberglas ve diğer malzemelere üstündür.

  • Darbeye dayanıklı özellikleri ile birlikte gelişmiş sertlik sağlayan yüksek kaliteli malzemeden imal sızdırmazlık, dikişsiz inşa tankı.

  • Hafif ve kurulumu kolay, dayanıklı ve sağlam tesisat sektörünün en titiz uygulamalarında kullanılabilir.

  • Malzemesi yüksek sıcaklıklarda kesintisiz çalışmasını sağlar.

  • Pürüzsüz, yapışmaz yüzeyi temizlik ve temiz bir görünüm sağlar.

  • Yüzeylerde bakteri birikmez.

  • AFS TP Yağ tutucuları stoktan hızlı teslimat.

  • Açıkta, zemine gömülü veya yarı gömülü olarak kullanılabilir.

  • Metal rakiplerine oranla çok daha düşük maliyet ve adrese sevk kolaylığı.

 


 

 

 

 

 

 

 


AFS TP Yağ Tutucular Hakkında

AFS TP yağ tutucu/ayırıcı çok miktarda yağın çıktığı yemek firmaları, endüstriyel mutfaklar, retaurantlar, yemek firmaları, büyük oteller, hastaneler, şantiyeler, kalabalık olarak yemek servisi verilen hemen her yerde yemeklik yağların atık sulardan ayrıştırılması amacıyla kullanılır. 

Boyutlarının küçük olması yemekhanelerde ve mutfaklarda tezgah altına koyulmasına imkan sağlar. Operasyon sırasında yüzeye çıkan yağlar yağ sıyırıcı vasıtasıyla dışarı atılır. Temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Katı partiküller içimn katı atık sepeti vardır. Yağlar, geri dönüşüm veya bertaraf tesislerine gönderilmek üzere atık kabında toplanır.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 AFS 304 Kalite Paslanmaz Çelik Yağ Tutucular

Otomatik yağ tutucu/ayırıcı çok miktarda yağın çıktığı yemek firmaları, endüstriyel mutfaklar v.s. kullanılır. Boyutlarının küçük olması mutfaklarda tezgah altına koyulmasına imkan sağlar.Operasyon sırasında yüzeye çıkan yağlar yağ sıyırıcı vasıtasıyla dışarı atılır. Yağlar, geri dönüşüm veya bertaraf tesislerine gönderilmek üzere atık kabında toplanır. 

 

 

 

 

 

 

 Standart modeller çift contalı, koku yapmayan, hijyenik ve 304 kalite paslanmaz çelikten üretilir. Yeni dizayn paslanmaz çelik yağ tutucu ve sıyırıcı modellerimiz üstin kaliteli ve uzun ömürlüdür. Gözetleme camı ve içerisinde yer alan katı atık sepeti ekstra özellikler katar.

Bu modellerin dışında yer üstü ve zemin altı modelleirmiz de mevcuttur. Bu modellerde de polietilen tercih edilmektedir. Bunlarla detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizin atık yağ kapasitenize göre sizin için en uygun olan ürünümüzü seçeriz.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital