ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

DUYURULAR!

ATAN AFS olarak portföyümüze 2020 yılında giren yeni ürünlerimiz oldu. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu alanda kişisel koruyucu olarak bazı ürünleri portföyümüze ekledik. Alman GlobeCore üretimi olan UVM5 ve USB5 Antiseptik Dezenfektan Üretim Makinelerini dahil ettik. Ayrıca AFS-SAYE markamızla el ve yüzey dezenfektanları satışımız da başladı. Bunların dışında Trafo Yağı Filtrasyon Cihazı (CMM-06 Yağdan Gaz Giderme Ünitesi), Shroeder marka VEU-F Vernikleşme Giderici Filtrasyon Ünitesi, NOSAS Yağ Kurutma Sistemi, İngiliz Filtertechnik imalatı Su Glikol Filtre Sistemi, DFC3000 Fıçılı Yağ Dağıtıcı ve Filtre Arabası, Filtertechnik patentli ürünü olan FS9V3 Serisi Dijital Görüntülemeli Yağ Analiz ve Partikül Sayım Cihazları, Amerikan Filtertech Inc. imalatı olan Diskli Kaseli Santrifüj Cihazları, Otomatik Santrifüj Cihazları, Ayrıca Hintli Oilmax imalatı olan elektrikli vakumlu süpürge de diye adlandırılan Sump Cleaner talaşlı imalatta tank temizliğinde ve emülsiyon filtrasyonunda hızlı ve etkili bir çözüm olarak ürün portföyümüze dahil oldu.

MİNİ EL DEZENFEKTANI ÜRETİM MAKİNESİ - UVM-5


Pandemi ancak ortak bir çaba ile durdurulabilir. Bununla birlikte, yeterli miktarda antiseptik ve dezenfektan madde olmadan bunu yapmak zordur. Üretimi artırmak için GlobeCore, USB karıştırma ünitelerini çok kısa bir sürede tedarik etmeye hazırdır. Bu makineler, mevcut tesislerin üretim oranlarını arttırmaya veya yeni üretim hatlarını hızlı bir şekilde devreye sokmaya izin veren sıvı bileşenlerin modern sürekli akış harmanlamasına dayanmaktadır. COVID-19'u birlikte durduracağız!


 


 

El ve yüzey işleme antiseptik formülü

Formülün sadeliği, ev tipi antiseptik üretimin bir başka avantajıdır. Antiseptik üretimi için gerekli bazı temel bileşenler şunlardır; alkol (en az % 60), bir nemlendirici ve alkolün kötü kokusunu gideren bir kimyasal koku yada parfümdür. 

Bu bileşenler iyice harmanlanmalıdır, bu da karıştırma ekipmanını her elin ve yüzeyin antiseptik üretim hattının merkezi haline getirir. 


Antiseptik üretim için harmanlama ekipmanı

Antiseptik üretime ortak bir yaklaşım, bileşenlerin karıştırıcılarla karıştırıldığı büyük tankları kullanmaktır.

GlobeCore, karıştırma tanklarını ortadan kaldırmak, ekipman kullanımından tasarruf etmek, üretim oranlarını artırmak, süreci optimize etmek ve modern teknolojilerin izin verdiği kadar verimli hale getirmek için USB karıştırma makinesini geliştirdi. 

USB tesisleri, her birinin akışı bir porsiyon tarafından yönetilen istediğiniz sayıda malzemeyi karıştırabilir. Bileşenlerin kullanımı en uygundur: tesis sadece, yüksek kaliteli bir ürün elde etmek için gereken sıvı bileşeninin fazlasını alır. Karıştırma, kavitasyon nedeniyle hidrodinamik olarak saniyeler içinde gerçekleşir. Büyük karıştırma kaplarına gerek yoktur. USB makinelerinden gelen ürün doğrudan şişeleme bölümüne tedarik edilebilir. 

Tanımlama : 

  • UVM-5 hızlı karıştırma ünitesi (ünite) iki ila altı malzemenin karıştırılması için tasarlanmıştır.

  • Ünite çeşitli endüstrilerde kullanılabilir.
  • Ünite, hem yeni tesislere sığacak hem de mevcut üretim hatlarına sonradan takılacak şekilde tasarlanmıştır.

Ünite Dizaynı : 

UVM-5 hızlı karıştırma ünitesi (Şekil 1), kanat karıştırıcı 2, vanalar 3.1… 3.5 ve kapak 7 ile tank 1'den oluşur. 
Depodaki sıvı miktarı seviye göstergesi tüpünde (5) ölçek 4 ile görsel olarak izlenebilir.
Gözetleme camları 6, karıştırma işleminin görsel kontrolünü sağlar.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Koronavirüs Covid-19 Pandemisinin en iyimser tabloya göre en az 2-3 sene süreceği varsayılıyor. Zaten personelinize veya vatandaşlarınıza (insanlara) hizmet amacıyla kullanacağınız bu makineye kesinlikle ihtiyacınız olacak.

Dezenfekten üretim makinesini kullanarak işletmenizdeki dezenfekten sarfiyatına göre artan maliyetlerinizi azaltmış olacaksınız. Dışarıdan kimya firmalarından v.b. satın aldığını her bir litre dezenfekten için ödeyeceğiniz miktarın uzun vadeli bir pandemi çözüm sürecinde işletmenize ne kadar büyük bir maliyet getireceğini göz önünde bulundurunuz. 

Oysa dezenfekten üretim makinesini satın aldığınızda artık dezenfekteni kendiniz üreteceksiniz. Maliyetleriniz sadece makineyi işletme maliyeti, personel ve hammadde maliyeti olacak. 
Dezenfekten makinesini satın aldığınızda size teknik destek vereceğiz. Size sadece makineyi kullanmak kalacak. 
Neden USB karıştırma tesisleri seçilmeli?

Bir USB makinesini işletmeye alma yatırımı, parti karıştırıcılarına göre daha yüksek olabilir. Ancak, yatırım getirisi düşük işletme maliyetleri ve daha yüksek üretim kapasitesi nedeniyle hızlı bir şekilde gelir. 

Karıştırma makinesini bir kızak veya bir römork üzerine monte etmek mümkündür. Makinenin hareketliliği, malzemelerin yapıldığı tesislerde antiseptik çözümler üretmeyi mümkün kılar.


 


Uzun vadeli süreçte makinenin üretim kapasitesini dikkate aldığımızda işçilik, işletim maliyetleriniz neredeyse sıfıra yaklaşacak. Geriye değişmeyecek olan hammadde maliyetiniz kalıyor. 

Zaten GlobeCore Dezenfektan Üretim Makinesi USB-1 ve Mini UVM-5’i kullanmanızın amacı da bu maliyeti de azaltıp işletmenizi sürekli sarfiyattan kaynaklı zarardan kara geçirmek olduğuna göre avantajlı bir iş yapmış olacaksınız. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital