ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

DUYURULAR!

ATAN AFS olarak portföyümüze 2020 yılında giren yeni ürünlerimiz oldu. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu alanda kişisel koruyucu olarak bazı ürünleri portföyümüze ekledik. Alman GlobeCore üretimi olan UVM5 ve USB5 Antiseptik Dezenfektan Üretim Makinelerini dahil ettik. Ayrıca AFS-SAYE markamızla el ve yüzey dezenfektanları satışımız da başladı. Bunların dışında Trafo Yağı Filtrasyon Cihazı (CMM-06 Yağdan Gaz Giderme Ünitesi), Shroeder marka VEU-F Vernikleşme Giderici Filtrasyon Ünitesi, NOSAS Yağ Kurutma Sistemi, İngiliz Filtertechnik imalatı Su Glikol Filtre Sistemi, DFC3000 Fıçılı Yağ Dağıtıcı ve Filtre Arabası, Filtertechnik patentli ürünü olan FS9V3 Serisi Dijital Görüntülemeli Yağ Analiz ve Partikül Sayım Cihazları, Amerikan Filtertech Inc. imalatı olan Diskli Kaseli Santrifüj Cihazları, Otomatik Santrifüj Cihazları, Ayrıca Hintli Oilmax imalatı olan elektrikli vakumlu süpürge de diye adlandırılan Sump Cleaner talaşlı imalatta tank temizliğinde ve emülsiyon filtrasyonunda hızlı ve etkili bir çözüm olarak ürün portföyümüze dahil oldu.

SANTRİFÜJ SİSTEMLERİ


 

Endüstride kullanılan birçok sıvı yağ çeşidi için en ekonomik filtrasyon çözümlerinin başında santrifüj cihazları gelir. Bu cihazlarda sarf malzeme kullanılmadığı için uzun vadede ekonomik olur. Merkezkaç kuvvetinin sıvıdan çamurumsu partikülleri ayrıştırması prensibiyle çalışır. 

ATAN AFS olarak ürün portföyümüzde yer alan iki farklı marka benzer tip santrifüj cihazlarımız mevcuttur.

Bu cihazlar Amerikan Filtertech Inc. imalatı olan katı sıvı manuel ve otomatik santrifüj modelleri ve Hintli Oilmax Pvt imalatı olan yüksek devirli katı sıvı santrifüj modelleridir.

Müşterilerimizin ihtiyacına göre ürün seçimini yapıyoruz. Genellikle hemen hemen her sektörde kullanılabilen santrifüj sistemlerinin oldukça avantajları vardır. Sarf malzemesiz oluşları ve etkili filtrasyon özellikleri onların tercih edilmesinde rol oynuyor.

 

Her iki tip santrifüj sisteminin de çalışma prensipleri aynıdır. Burada filtrelenecek yağın türüne ve miktarına ve prosese göre ürün seçimi yapmak daha doğrudur.

Genellikle alüminyum, bakır ve çelik tel çekme ve haddeleme operasyonlarında Filtertech Inc imalatı olan santrifüjleri öneriyoruz. Filtertech santrifüj sisteminde 2 tip model vardır. Otomatik ve manuel.

Atık yağlar, bitkisel yağlar, kalorifer yakıtı, ısı transfer yağı v.s. gibi yağlar için ise Hintli Oilmax Pvt imalatı olan santrifüj sistemini öneriyoruz.

Oilmax santrifüj sisteminde ise doğal akışlı beslemeli ve pompa beslemeli olarak 2 tip model mevcuttur. Ayrıca OCS Serisi ve CCS Serisi olarak çeşitli kapasitelerde modeller mevcuttur.

Ürün seçimini siz bize bırakın. Biz sizin için en uygun, ekonomik, verimli ve etkili sistemi seçelim. Siz işletmenizi kısa sürede kara geçirmenin rahatlığını yaşarken, biz de mutlu müşteri portföyümüze yeni bir müşterimizin daha eklenmiş olmasının keyfini yaşayalım.
 * FILTERTECH - CENTRIFUGE MODEL MCF / MODEL ACF
 

* OİLMAX - OCS / CCS - CENTRIFUGE SYSTEMS

 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital