ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

DUYURULAR!

ATAN AFS olarak portföyümüze 2020 yılında giren yeni ürünlerimiz oldu. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu alanda kişisel koruyucu olarak bazı ürünleri portföyümüze ekledik. Alman GlobeCore üretimi olan UVM5 ve USB5 Antiseptik Dezenfektan Üretim Makinelerini dahil ettik. Ayrıca AFS-SAYE markamızla el ve yüzey dezenfektanları satışımız da başladı. Bunların dışında Trafo Yağı Filtrasyon Cihazı (CMM-06 Yağdan Gaz Giderme Ünitesi), Shroeder marka VEU-F Vernikleşme Giderici Filtrasyon Ünitesi, NOSAS Yağ Kurutma Sistemi, İngiliz Filtertechnik imalatı Su Glikol Filtre Sistemi, DFC3000 Fıçılı Yağ Dağıtıcı ve Filtre Arabası, Filtertechnik patentli ürünü olan FS9V3 Serisi Dijital Görüntülemeli Yağ Analiz ve Partikül Sayım Cihazları, Amerikan Filtertech Inc. imalatı olan Diskli Kaseli Santrifüj Cihazları, Otomatik Santrifüj Cihazları, Ayrıca Hintli Oilmax imalatı olan elektrikli vakumlu süpürge de diye adlandırılan Sump Cleaner talaşlı imalatta tank temizliğinde ve emülsiyon filtrasyonunda hızlı ve etkili bir çözüm olarak ürün portföyümüze dahil oldu.

DTOS - ÇİFT BORULU YABANCI YAĞ AYRIŞTIRMA SİSTEMİBirçok uygulamada, harici ve yabancı yüzen yağları, soğutucular, söndürücüler, yüzey suları ve diğer sulu çözeltiler içine girerler. Bu, işleme ve çekme işlemlerinde azaltılmış soğutma, boyutsal istikrarsızlık ve imal edilen parçaların yanı sıra proses akışkanlarının kontaminasyonu gibi kötü ürün kalitesini etkilemesi gibi zararlı sonuçlar doğurabilir.

Genellikle sersemletme yağlarının suya oranla daha düşük bir özgül ağırlığı vardır ve suya karışmaz olma eğilimindedirler. Bu, serseri dolaşan yağların sulu çözelti veya soğutucu yüzeyinde yüzmesine neden olur. Filtertech'in Yağ Skimeri, sıvı yüzeye gelen patlama yağı çıkarmak için etkili bir araç sağlar.

Benzersiz tasarımlı Model DTOS "Yağ Yiyen" Yağ Skimmeri tek bir boru skimeri veya çift boru skimeri olanağı sağlar. Çift borulu bir sıyırıcı olarak çalıştırıldığında, zayıflama tüpleri, tekli depo temizliği için aynı tarafta çalışacak şekilde düzenlenebilir veya tüpler, her iki bölmenin aynı anda temizlenmesine izin vermek için sıyırıcıya karşıt yanlarına yerleştirilebilir.   
 Kullanma usulü, çalışma şekli:

"Yağ Yiyen" Modeli DTOS Yağ Yağmur Oranı, bir deponun tepesine veya depo tarafına monte edilebilir. İsteğe bağlı bir kontrol paneli, skimmerden uzaktan monte edilebilir. Yabancı serseri yağının düşük özgül ağırlığı nedeniyle, kirleticiler sıvı yüzeyine yüzer.

Model DTOS, Bir elastomer zımpara tüpünü tüpün sıvının yüzeyinde yüzen tanka götüren tasarlanmış bir kasnaktan tahrik olur. 
Boru yüzey boyunca hareket ederken, yabancı serseri yağları boru yüzeyine yapışır. Tüp daha sonra tanktan çıkar ve yabancı serseri yağı borudan özel olarak tüpün tamamen 360° kaldırılmasını sağlayan tasarlanmış hemisferik silme bezlerine aktarır. 

Daha sonra tüp, tahrik başlığının üzerinden geçer ve daha fazla yağ çıkması için depoya geri döndürülür. Borudan çıkarılan yağ daha sonra yerçekimi ile toplama haznesine veya isteğe bağlı bir dekantasyon tankına akar. Orada yabancı serseri yağı daha da yoğunlaşır ve fazla su veya emülsiyon ana depoya geri gönderilir. Model DTOS, hem tekli hem de çift borulu versiyonlarda mevcuttur. Ek olarak, ikili tüp tasarımı, iki ayrı bölmenin eşzamanlı olarak kaymasını sağlamak için, skimmerin aynı tarafında ya da karşı taraflarda kayan iki tüp ile yapılandırılabilir. 

Tek borulu konfigürasyonlu Model DTOS, çift borulu konfigürasyona kolaylıkla adapte edilebilme esnekliğine sahiptir. Çift tüp konfigürasyonu, tek bölme ile iki bölme işlemi arasında kolayca dönüştürülebilir. Bir seçenek olarak, Model DTOS, süratli yağ kaldırma oranını artırmak için değişken hız sürücüsü veya zamanlayıcı ile donatılabilir.

 

Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital