ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

DUYURULAR!

ATAN AFS olarak portföyümüze 2020 yılında giren yeni ürünlerimiz oldu. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu alanda kişisel koruyucu olarak bazı ürünleri portföyümüze ekledik. Alman GlobeCore üretimi olan UVM5 ve USB5 Antiseptik Dezenfektan Üretim Makinelerini dahil ettik. Ayrıca AFS-SAYE markamızla el ve yüzey dezenfektanları satışımız da başladı. Bunların dışında Trafo Yağı Filtrasyon Cihazı (CMM-06 Yağdan Gaz Giderme Ünitesi), Shroeder marka VEU-F Vernikleşme Giderici Filtrasyon Ünitesi, NOSAS Yağ Kurutma Sistemi, İngiliz Filtertechnik imalatı Su Glikol Filtre Sistemi, DFC3000 Fıçılı Yağ Dağıtıcı ve Filtre Arabası, Filtertechnik patentli ürünü olan FS9V3 Serisi Dijital Görüntülemeli Yağ Analiz ve Partikül Sayım Cihazları, Amerikan Filtertech Inc. imalatı olan Diskli Kaseli Santrifüj Cihazları, Otomatik Santrifüj Cihazları, Ayrıca Hintli Oilmax imalatı olan elektrikli vakumlu süpürge de diye adlandırılan Sump Cleaner talaşlı imalatta tank temizliğinde ve emülsiyon filtrasyonunda hızlı ve etkili bir çözüm olarak ürün portföyümüze dahil oldu.

TABANDAN TAKILAN YÜKSEK BASINÇ FİLTRELERİ


Hidrolik sistemlerdeki hidrolik yağlar, türbin sistemlerindeki (buhar, gaz, doğalgaz, termik, hidroelektrik, jeotermal, fuel-oil v.s.) türbin yağları, dişli redüktör sistemlerindeki dişli ve redüktör ve şanzuman yağları, metal işleme sektöründeki ısıl işlem yağları, honlama yağları, saf kesme yağları, yağlayıcı yağlama yağları, komresörler için kompresör yağları, buhar ısıtma sistemleri için ısı transfer yağları, dizel motorlar için motorin ve dizel ve uçak endüstrisinde kullanılan uçak yakıtı kerosen için ve atık geri dönüşümü ve bitkisel yağlardan elde edilen biyodizel için kullanılabilen filtre sistemlerimiz mevcuttur. 

Yağ ve yakıtın içindeki suyu gideren, suyla bozulan yağ ve yakıtı kurutup eskisinden daha temiz ve iyi duruma getiren filtrasyon sistemlerimiz mevcuttur.

Yoğun partikül ve kirlilik içeren yağları filtreleyerek sıfır yağlardan ve yakıtlardan daha temiz hale getiren filtrasyon sistemlerimiz ki biz bunu Hippo Filtre Sistemi olarak adlandırıyoruz ve bu sistemde super duty filter cartridge (SDFC) ve variable depth media water (VDMW) filtrelerinin kullanıldığı çok etkili komple çözümlerimiz vardır.

Bunların kalite kontrol ölçümleri için yağ ve yakıt temizlik standartlarına uygun partikül ve su ölçüm cihazlarımız mevcuttur. Bu yağ ve yakıtları detaylı analiz yaptırabiliyoruz. 

Her çeşit filtre sarf malzemeleri, metal işleme sıvılarına yönelik etkili filtrasyon sistemlerimiz, yağ ve kimyasal emiciler, yağ tutucular, yüksek devirli yağ santrifüjlerimiz mevcuttur. Yağ ve yakıt su kurutma işlemlerini vakum purifier cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Yağ ve yakıt filtrasyon hizmetlerimiz, cihaz kiralama hizmetlerimiz, kalite kontrol partikül sayım cihazı kiralama hizmetlerimiz de vardır.

 
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital