ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Image

HAKKIMIZDA

ATAN AFS filtrasyon sektöründeki resmi faaliyetine 10.01.2011 tarihinde başlamıştır. Filtrasyon konusunda 01.01.2009 tarihinde asıl başlangıcımızı yaptık. Yaklaşık 11 yıldır endüstriyel yağ filtrasyon konusunda faaliyet göstermekteyiz. 2018 yılı Kasım ayında Ltd. Şti. olarak ünvan değişikliği yaptık.
 
Temmuz 2011'de İngiliz Filtertechnik Ltd. şirketinin Türkiye temsilciliğini aldık. Filtertechnik Ltd. çeşitli yakıtlar, türbin, hidrolik v.b. yağlar için filtrasyon cihazları imalat ve satışı yapmaktadır. Aynı zamanda kendi imalatı olan patentli FS9V2 ve FS9V3 Serisi yağ analiz kalite kontrol ekipmanları konusunda Avrupa'nın önde gelen firmalarından biridir.
Amerikan Filtertech Inc. firmasının 2014 sonunda Türkiye temsilciliğini aldık. Filtertech özellikle talaşlı imalat sektörüne yönelik etkili filtrasyon sistemleri dizayn ve imalatını yapmaktadır.
Oilmax Systems Pvt Ltd firmasının 2017 yılından bu yana Türkiye yetkili temsilcisi'yiz. Çok geniş bir ürün portföyüne sahip olan Oilmax Systems özellikle santrifüj konusunda ve emülsiyon filtrasyonuna yönelik oldukça tecrübeli bir firmadır ve etkili filtrasyon sistemlerine sahiptir.
GlobeCore GmbH firmasının 2019'dan bu yana Türkiye temsilcisi olarak çalışmaya devam ediyoruz.  GlobeCore GmbH Hidrolik yağlar, türbin yağları ve transformatör ve trafo yağları gibi çeşitli yağların filtrasyonu, mineral ve sentetik yağların filtrasyonu, yakıtların filtrasyonu v.b. filtrasyon sistemlerinin imalatını yapan, hem satış hem de hizmet konularında faaliyet gösteren bir Alman firmasıdır. Ukrayna'da da tesisleri vardır.
Hiçbir zaman yaptığımız filtrasyon sistemlerinde, verdiğimiz hizmetlerde, sattığımız ürünlerde kaliteden ödün vermedik ve her zaman dürüst bir satıcı olarak hareket edip esnaflığın gereklerini yerine getirdik.
Amacımız yağ ve yakıt filtrasyon konularında Türkiye'de ilk akla gelen ve tercih edilen firma olmaktır.
Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital