ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

FS9V3 - RH - PARTICLE PAL LIFE

FS9V3 - RH - PARTİKÜL PAL YAĞ ÖMÜR TAYİNİYENİ BİR Particle Pal Life.

Yağın sahada ya da laboratuarda izlenmesinin yolu. Doğru gerçek zamanlı Yağ Durumu sağlar.  
Parçacık, Su İçeriği ve Kalan Yağ Ömrü, böylece potansiyel sorunlardan uzak durabilir ve sadece gerektiğinde yağı değiştirebilirsiniz. Filtertechnik, Parçacık Pal Yaşamı ile bir Dünya İlkesi geliştirdi.

Ödüllü Parçacık Pal'ın başarısı üzerine inşa edilen bu bağımsız portatif ölçüm sistemi, 500'den fazla yaygın olarak kullanılan yağlar için gerçek zamanlı ISO Kalıcılığı Okumaları, Su İçeriği ve Yağ Durumu bilgilerini verir. 
Parçacık Pal Life, yağınızın sağlığına inanılmaz bir bakış açısı sağlar ve gerçek zamanlı olarak mühendislerin yağ değiştirme veya tedavi planlaması konusunda bilinçli seçimler yapmasına yardımcı olur.
 


PARTICLE PAL Life 

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ BÜTÜN METRİKLER İÇİN YAZILIMI KULLANMAK PARMAĞINIZIN UCUNDAYENİ Yazılım 
10 inçlik dokunmatik ekranlı LCD ekran, kullanıcıların verileri ayrıntılı bir şekilde görebilmelerini sağlar.Zemin özelliği, belirli sonuçlara odaklanmanızı sağlar.Yazılımda 500'den fazla yağ için yağ eskime profillerine sahip olduk. Kendi yağınızı veritabanında bulunmaması halinde bir yağ ömrü profilini kendiniz kalibre edin.Bu, bir kalibrasyon döngüsü boyunca yağın alındığı bir zaman rutinidir.

Yağ ömrü sensörü 
Tan Delta Tam Spektrum Bütünsel Yağ Durumu sensörü, benzersiz hassasiyet, doğruluk ve hassasiyetle size veri veren yağın genel durumunu izler. Bu, yağın kalan faydalı ömrünün hesaplanmasını sağlar. Sensör, neredeyse her yağ ile çalışır ve kendi kendini kalibre edebilen 500'den fazla yaygın endüstriyel yağdan oluşan bir veri tabanı üzerinde çalışır.

Lazer partikül sayacı 
Lazer Partikül Sayıcılarımız ±% 0,1 tekrarlanabilirliğe sahip bir ISO kodunun ± 0,5'ine kadar hassastır. ISO, SAE ve NAS sınıflarında raporlamanın yanı sıra 4, 6, 14 ve 21 mikron boyutlarında partikül miktarları verir.

Su sensörü 
Yağdaki su, katkı maddesi azalmasına, mikrobiyal büyümeye ve katı maddelerden kirlenmeye neden olan bir kirletici maddedir. Dahili su sensörü, herhangi bir yağın nem oranını% doygunluk olarak gösterir.

Kasa tasarımı 
Hafif ve ağır hizmet tipi, dış gövde, sahada çalışmak için idealdir. Veritabanında olmayan testler yapmak ve kendi kendini kalibre etmek için gereken tüm ekipmanları içeren bir aksesuar çantası ile birlikte verilir.

Site Dışı Veri Yedekleme
Dahili bir SIM kart, verilerin otomatik olarak saha dışına aktarılması ve herhangi bir zamanda görülebileceği yerlerde yedeklenmesi için bir seçenek sunar. Veri kaydedildikten sonra herhangi bir zamanda trend geçmişi oluşturmak için geri çağrılabilir.

İsteğe bağlı yıllık lisans 
Tüm yeni Parçacık Pal Life üniteleri, ilk yıl için yazılım güncellemeleri ve saha dışı yedekleme lisansı içerir. Bundan sonra her 12 ayda bir, yıllık sensör doğrulama / kalibrasyon, saha dışı yedekleme ve yazılım güncellemeleri için isteğe bağlı bir ücretlendirme vardır.

Yüksek basınçlı iç dişli pompası 
Tanklarda veya numune şişelerinden depolanan yağdan çizin. Alternatif olarak ünite, yüksek basınç adaptörüyle basınçlı sistemlerden gelen yağları 350 Bar'a kadar canlı sistemlere bağlanarak analiz edebilir.

Pil ömrü 
Şarj edilebilir bir batarya ile tamamlayın, 3-6 saat sürekli kullanım (yağ viskozitesine bağlı olarak).

 PARTICLE PAL LIFE - TEKNİK BİLGİLER

Sıvı Uyumluluğu - Sentetik Yağlar, Organik Yağlar, Madeni Yağlar, Dizel Yakıt (420 cSt viskozite sınırı) 

Görüntü Bilgisi -
Partikül: ISO 4406, SAE AS4059 & NAS 1638. 

Su: Bağıl Nem (RH%). 
Yağ Kondisyonu: Tan Delta'nın yağ ömrü sensörünü kullanarak herhangi bir yağ profilinin kalan ömrünü tespit eder. 

Çalışma Modları - Yüksek Basınçlı canlı sistem örneklemesi (350 bara kadar) 
Şişe örneklemesi ve Tank örneklemesi. 

Veri - Tüm veriler yerel olarak depolanır ve site dışında yedeklenir. .CSV veya PDF 

Kalibrasyon - Herhangi bir yağın kendi kendini kalibre etme yeteneği ile profillenen 500 yağ, bir seferlik rutini de içeriyordu.

Hem Hidrolik ve Yağlama sistemlerinde, partikül temizliği ve su içeriği bilgisini bilmek, ciddi sistem arızasını ve bileşen hasarını önleyebilir. Geleneksel olarak, numuneler alınır ve genellikle pahalı ve zaman alıcı bir uygulama olan analiz için laboratuvarlara gönderilir. 
 Yeni Parçacık Pal Ömrü, mühendislerin yağlarının kalan ömrünün bir göstergesi de dahil olmak üzere yağlarının durumunu hızlı bir şekilde değerlendirmelerini sağlar.

20.000'den fazla petrol numunesi üzerinde yapılan bir araştırma, yağ analizinin büyük bir çoğunluğunun, yağın çalışma ömrünün tamamlanmasından önce ve çoğu durumda petrolün ömrünün tamamlanmasından önce, OEM tavsiyelerini takip ederek, yanlış zamanda gerçekleştirileceğini gösterdi. tükenmiş. 
Kaynak: learnoilanalysis.com

Parçacık Pal Life, bir ürün ailesinin bir parçasıdır. FS9V2 Parçacık Pal, yağlarınızın ve dizel yakıtlarınızın durumunu tam olarak anlamanızı sağlamak için anında temizlik okumaları sağlar. 

Entegre pompa ve kontrollü akış oranı ile komple kendi kendine yeten bir sistem.

YAĞ ÖMRÜ GÖSTERİMİ 
Kendini kalibre etme yeteneği ile profilli 500'den fazla yağ. Yağ ömrünün sonuna yaklaşan erken uyarı verir ve aynı zamanda bir yağ değişiminin gerekli olup olmadığını bildirir.

PARTİKÜL ANALİZİ.

ISO, NAS & SAE sınıfları olarak gösterilen 4, 6, 14 ve 21 mikron sayıları. 
Yazılım ayrıca ml başına gerçek parçacık sayısını gösterir.

SU İÇERİĞİ. 
% Doygunluk olarak görüntülendi (Bağıl Nem).

Copyright © 2020 ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ. Designed By Mehmet ATAN
Master marketing digital