1 MİKRON MUTLAK FİLTRE ELEMANI

Image

MUTLAK 1 MİKRON FİLTRE ELEMANI

Üstün filtreleme özelliği sunan yeni nesil filtre elemanımız, yağ ve yakıt için mutlak 1 mikrona kadar kirliliği temizler. 

Filtre elemanı, evrensel bağlantı parçasıyla, temiz ve kuru yağ ve yakıt için  paslanmaz çelik filtre yuvalarımıza kısa sürede takılabilir ve ISO temizliğini 14/12/10 veya daha iyi garanti edebilir.

Bu kartuş, imal ettiğimiz tüm paslanmaz çelik filtre yuvalarına ve kapsamlı yağ filtreleme sistemleri yelpazemize uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Filtre elemanımız ve kartuş tasarımımız en yüksek kalite düzeylerini karşılar ve en zorlu uygulamalarda dayanıklılık ve performans sağlamak için ezilmeye karşı merkezinde koruyucu bir tüp içerir. 

Filtertechnik, yıllar boyunca çok çeşitli sektörlere yakıt ve yağ uygulamaları için filtreler tedarik etmektedir. Uygulama ne olursa olsun en iyi filtre elemanını üretip sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. 

En yeni 1 mikron mutlak filtre elemanımız, çok çeşitli yağlarda ve dizel yakıtlarda partikül kontaminasyonunu (kirliliğini) mutlak 1 mikron değerine kadar çıkarabilen bir pazar lideridir.

Filtrenin, minimum basınç düşüşü ile maksimum verimlilik ve kir tutma kapasitesi sağlayan altı katmanı vardır.

Filtre elemanı, 150 psi'lik yüksek basınçlarda çalışabilir ve bu da onu güç makinelerinde hidrolik sıvıyı filtrelemek için uygun hale getirir.

Tüm uygulamalar için tek bir filtre ortamı mı arıyorsunuz?

Filtertechnik’in en verimli filtre elemanı artık kartuş biçiminde mevcuttur. Bu Yüksek Performanslı filtreler, olağanüstü temizleme yeteneği ve rakipsiz kir tutma kapasitesi sunar. Kirliliği mutlak 1 mikrona kadar azaltır.

Yağlar, dizel yakıtlar, su veya proses sıvıları ile çalışmanız fark etmez. Filtre elemanı kirliliği mutlak 1 mikron değerine kadar rahatça giderebilir. Filtre elemanı, birinci sınıf laboratuvarımızda kontamine yağ ve dizel yakıtlarla kapsamlı bir şekilde test edilmiştir ve sonuçlar açıktır.

Faydaları

* Mutlak 1 mikrona kadar çok çeşitli yakıtları ve yağları temizler.

* 509 gram kir tutma kapasitesi.

* Evrensel tasarım, tüm standart yakıt parlatma sistemlerimizle uyumludur.

* Hemen teslimat için stokta mevcuttur.

* Maksimum koruma için koruyucu merkez boruyu ezin.

Uygulamalar

* Hidrolik Uygulamalar
* Veri Merkezleri
* Denizcilik Sektörü
* Otomotiv Sektörü
* Yakıt Parlatma Sistemleri
* Yağ Filtrasyon Sistemleri
* Petrol ve Akaryakıt Rafinerileri
* Tank Çiftlikleri
* Beklemede Enerji Üretimi Petrokimya
Image
Image

Başlangıç ​​ISO 23/22/19 ISO temizlik kodu ile filtre yalnızca ISO 16/13/12 seviyesine 9 dakikada ulaşmıştır. 

Bu filtre, muti-pass (çoklu geçişle) uygulaması ile ISO 14/12/10 veya daha iyi temizlik sağlayabilir. 

Filtertechnik ayrıca çeşitli uygulamalara uygun geniş bir filtre elemanı yelpazesi sunar, uygulama ne olursa olsun yakıt ve yağ hiçbir zaman temiz ve kuru olacaktır.